genealogia czartoryskich

genealogia czartoryskich Nawiasem mówiąc, napięcie na kondensatorze filtru złej linii wynosi 12 volt. Napięcie przepuszcza przez tranzystor SMD w obwodzie startowym i płyną prosto do pin 9 (VCC) z TL1451AC IC. Aby umożliwić Volt 12 płynąć przez tranzystor i dotrzeć do pin VCC układu scalonego, pierwszy sygnał "on" musi zostać wysłany z płyty głównej do wyzwalania tranzystor. Jeśli żaden sygnał wysłany tranzystorów (off sygnału), oba tranzystory nie mogą być włączone i brak napięcia nastąpi poprzez IC. W ten sposób, jeżeli płyta główna lub któregokolwiek z początku elementy obwodu zepsute będzie moc, ale bez wyświetlacza, ponieważ TL1451AC nie wyśle ??sygnał typu Royer L, C rezonansowa i zwiększenie obwodu, więc nie ma wysokie napięcie wytwarzane przez transformator wysokiego napięcia i to nie doprowadzi do wyświetlacza.

genealogia czartoryskich

W powyższym przypadku, wyświetlanie zamykania monitor LCD było spowodowane tętnienia powodu złej kondensator. Tętnienia spowodował TL1451AC IC są niestabilne i ostatecznie wyłączenie sygnału wyjściowego. Wymiana tylko kondensator filtra rozwiązał problem wyłączania monitora LCD DELL E153Fpc.

genealogia czartoryskich

Podsumowując, nie zawsze zakłada się, że monitor LCD jest bardzo trudne lub trudne do naprawienia. Z powyższego artykułu, można zobaczyć, że spowodował problemu zamykania był tylko zły kondensator. Jeśli w pełni zrozumieć, jak działa monitor LCD, to są szanse, aby skutecznie naprawić monitor jest bardzo wysoka, ale znowu zależy to od dostępności części zamiennych. Jeśli kiedykolwiek zetknął się każdy monitor LCD wysłanym do naprawy po raz pierwszy, należy iść dalej i zacząć rozwiązywać je. Kto wie, jeden dzień monitor LCD naprawy może stać się jednym z głównych źródeł dochodu dla Ciebie i Twojej firmy.

- autor artykułu