genealogia genealodzy

genealogia genealodzy
nie do naprawienia aka nie mogą być naprawione. Jeśli może być ustalona, ??musisz zapłacić za to naprawić.

* Ubezpieczenie musi być wymagane dla każdego telefonu komórkowego na koncie, więc albo można zażądać, aby aktywować ubezpieczenie na całe konto lub tylko wybranych telefonów.

* Oprócz miesięcznej opłaty, jeśli telefon zostanie zgubiony, skradziony lub uszkodzony nie do naprawienia, czyli prowadził przez samochód, było mokre, (być poinformowani, jak kilka firm ubezpieczeniowych nie obejmuje zalania) trzeba będzie zapłacić odliczeniu od roszczenia. Minimalna odliczeniu może wahać się od $ 35 do prawie 100 $.

Jak złożyć reklamację ubezpieczenia telefonu komórkowego

1. Zadzwoń obsługi klienta i powiedz im problem z telefonem. Będą one upewnić się, że problem masz jest objęte ubezpieczeniem, a oni sprawdzić, czy masz ubezpieczenie.

2. Jeśli masz ubezpieczenie zostanie przeniesiona do zewnętrznej firmy ubezpieczeniowej, który przetwarza żądania dla firmy telefonii komórkowej (większość razy czekanie jest super duper długie). UWAGA: Jeśli telefon został zgubiony lub skradziony trzeba zadzwonić do lokalnej policji nie awaryjne i umieścić raport.

4. Przy składaniu roszczeń ubezpieczeniowych, powiedz im prawdę w inny sposób mają oni prawo do odmowy roszczenia, niezależnie od tego, czy płacisz abonament czy nie (przeczytać drobnym drukiem na umowie serwisowej) Należy również zauważyć, że jakiejś firmy ubezpieczeniowej telefon komórkowy nie obejmuje uszkodzeń wody.

5. Gdy wniosek został przetworzony możesz spodziewać się telefonu zastępczego w mailu w ciągu około 5 dni roboczych. Obsługa klienta nie może zapewnić Ci wypożyczone i obsługi klienta nie może zastąpić telefon. Kilka mniejszych regionalnych spółek amerykańskich telefonów komórkowych pozwoli Ci odebrać telefon odnowiony w lokalnym sklepie.

- autor artykułu