genealogia grocholski

genealogia grocholski

Jak umieścić telefonów komórkowych roszczeń ubezpieczeniowych

Czy wykupić ubezpieczenie telefonu komórkowego i są trochę mylić o sposobie wprowadzania roszczenie? Byłaś powiedział, że to tylko 5 $ / miesiąc i obejmuje "wszystko"? :) No to trochę więcej niż tylko to. Co nigdy nie wspomina się, że:

'Wszystko' 1. jest w porównaniu do warunków broszura komórka firmy telefonicznej.

2. Oprócz miesięcznej opłaty, jest odliczany i droższe i popularny telefon, tym bardziej, że to może być popyt (podobnie jak czerwony samochód), tym bardziej jest odliczeniu.

3. Trzeba złożyć wniosek i trwa średnio w tygodniu, aby dostać telefon zastępczy.

4. Telefon zastępcza zostanie odnowiony.

5. To będzie prawdziwy koszmar do złożenia reklamacji w firmie ubezpieczeniowej komórka.

Czy telefon zgubiony lub został on skradziony?

Zadzwoń do obsługi klienta i zgłoś telefon zgubiony lub skradziony jak najszybciej rozpoznać, nawet jeśli masz zamiar kupić inny telefon od razu (bo można być zapisana dla tych połączeń wykonanych w tym dniu, pod warunkiem zadzwonić). W przeciwnym razie, nawet jeśli nie dokona połączenia, to będzie trudno kłócić później.

Jeśli nie będzie w stanie natychmiast wymienić telefon, poprosić o czasowe ograniczenie w telefonie tak, że nie będzie można nawiązywać połączenia lub odbierane. W zależności od firmy telefonii komórkowej, mogą one być w stanie opuścić numer poczty głosowej na żywo, dzięki czemu można zadzwonić i sprowadzaniu wiadomości lub zmienić powitanie powiadamiania rozmówcy, że jesteś bez telefonu komórkowego czasowo i może podać numer alternatywny ,

Jak telefonów komórkowych Ubezpieczenia Works

* Ubezpieczenie telefonu komórkowego jest rozliczane według stawki ryczałtowej miesięcznie $ 3.95, $ 4,95 lub 5,95 dolarów za telefon i obejmuje telefony, które zostały utracone, skradzione lub uszkodzone ....

- autor artykułu